BUHAR ODASI

‘YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ HİSSETMEK!’

Daha Genç Bir Yaşama ‘Beyform Buhar Odası’ Çözümleri ile Merhaba deyin!

Buhar Odasının rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi ile yorgunluk ve stres gibi tüm olumsuzlukları vücudunuzdan uzaklaştırarak sinir sisteminizi onarabilmenin yanı sıra sağlığınıza zarar veren daha bir çok etkenden kurtulabilirsiniz.
Nem vücudun en temel ihtiyacıdır ve nemli bir alana sahip olması ile fark yaratan buhar odasında sürekli buhar etkisi ile vücut toksinlerini atabilir, gözeneklerinizin açılmasını, cildinizin hava almasını sağlayabilir, Buhar Odasının yenileyici ve onarıcı etkisiyle ile tazelenip gençleşebilirsiniz.
Buhar Odası ile Sauna arasındaki fark: Buhar Odası ve Saunanın sağlık açısından etkisi aynı olsa da teknik anlamda farklı sistemlere sahiptirler. Temel sistem uygulamasında buhar odasının sistemi olan buhar jeneratörü odanın dışındadır ve kontrol paneli ile yönetilir. Sauna da ise ısıtma sistemi odanın içinde bulunur ve yanan taşların üzerine su serperek odadaki nem oranı ayarlanır. Sağlığınıza faydası açısından ise buhar odasının solunum yollarına olan katkısından, nem oranı düşük olan saunalarda ise daha fazla terlemenin vücudunuza katkısından yararlanabilirsiniz.